Jak spędzić Walentynki...


Jak już wspominałam kochać powinniśmy się zawsze .
Każdego dnia druga połówka powinna czuć że ja kochamy ,
a nawet że każdego  dnia kochamy  ją bardziej .....
Człowiek w dzisiejszych czasach  nie ma czasu na nic, wiecznie wszystko szybko , ciągle gdzieś się śpieszy , zawsze jest coś ,co nie pozwala nam zwolnić ....
Przy okazji   św. Walentego , co w tym roku szczęśliwie w niedzielę wypada  , znajdźmy ten czas , ten czas dla siebie .... Poprośmy dziadków , albo kogoś bliskiego  by został z naszymi pociechami  a wy sami , wybierzcie się na randkę .. ....Tak zaproś męża / żonę  na randkę :)
Szczerze przed samym sobą przyznaj się  ... Czy nie chcesz  zaznać tego uczucia , szczęścia , beztroski , motyli w brzuchu ? Jak kiedyś przed ślubem ?
Wiadomo że tak jak kiedyś już nie będzie  . Może być tylko lepiej !!!! Bogatsza  o wiedzę , co partner lubi , co go kręci , a czego za nic w świecie robić nie chce , możesz zaprosić go na randkę idealną :))
Idźcie na kolację , do teatru ,  kina  , na  koncert , skoczcie w tunelu aerodynamicznym  , jedźcie gdzieś na weekend (jeśli macie taką możliwość) ,albo po prostu wybierzcie się na spacer po parku we dwoje ...
A jeśli  wcale wam się wychodzić nie chce, kupcie jakieś dobre wino , przygotujcie wspólnie kolację ,  zapalcie świece , włączcie muzykę ,   a nawet kupcie sobie seksowną  bieliznę na tę okazję (każda okazja jest dobra !!!) , nalejcie sobie wody do wanny ( jeśli ktoś posiada :( !!   ) i cieszcie się sobą  !
Postarajcie się by ten dzień , wieczór  był zupełnie inny  ,  romantyczny  , gorący ...
Zapewniam że  po takim wieczorze temperatura uczuć wzrośnie  , że spojrzysz  na partnera inaczej ...
O miłość trzeba dbać  ,bo nikt nikomu na zawsze nie jest dany .
 Często o tym jednak zapominamy ...
 Niech dzień św, Walentego będzie początkiem waszych randek  , randek z MĘŻEM / ŻONĄ   :)
  Pomyślcie jak to was zbliży  ...
 A puki co  moje propozycje na kobiecą walentynkową stylizacje   , wystrój domu  :)))

  Jak dla mnie  mała czarna + czerwone szpilki  a do tego złota biżuteria to jest TO , jednak przy walentynkach można troszkę  zaszaleć :) Jak już  wiadomo nie od dziś  , czerwień to wabik na faceta !!! Więc jeśli chcecie uwieść męża swego   , sukienka czerwona będzie  tu bardzo na miejscu , albo chciaż bielizna , czerwone usteczka :)))   wszak czerwień w sobie ogień ma niewątpliwie :)

Nr 1 .Czerwień  jak Brigitte Bardot
Nr. 2  TU dla dwojga :)


Nr.3  Postawiono na dodatkiNr.4 Dla tej która sukienek nie lubi  

NR .5 Romantycznie 

NR.6 to w czym ja czuła bym się najlepiej :)


                                                                                                                     +                                                                                                                   Czas teraz na to co mamy pod sukienką :) 
Kobieta czuje się piękna jak ma na sobie coś wyjątkowego ...

     Nr.1
 

Nr .2 
      Nr.3
            
 Dom też romantycznie wyglądać powinien  ... Kolację jemy każdego dnia  , by  ta romantyczna była  oprawa jej ważna jest ! świece , kwiaty  , zgaszone światło  ... Jeszcze coś dla ciała :) po takiej kąpieli  , masażu ,  noc będzie wyjątkowa :)Źródło     google  , stylowi.pl

Myślę że taką randkę będziecie długo pamiętać  . Ja kolację niespodziankę   , we Włoskiej Restauracji pamiętam do dziś , choć wieki już od niej minęły HI HI HI :) 
 A wy jak planujecie spędzić  ten dzień miłości ?
 Mam nadzieję że podsunęłam wam jakiś pomysł :) 

                                                                       Sybilla 

6 komentarzy:

 1. Taka kąpiel z płatkami róż kusząca... Ale my dwoje jesteśmy dość sporych rozmiarów, wanna mała, więc się nie zmieścimy. :D ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej ciesz się że ją w ogóle masz :)))))) No to chociaż niech Ci stopy w tej wannie wymasuje , wino razem przy świecach wypijcie . Oczywiście jak Blanusia pozwoli .

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój coś już wymyślił na ten dzień, ja mam tylko się ubrać :) Ale wieczorkiem gdy mała pójdzie spać, to może winko, wanna i masażyk będzie :) A Wam też życzę udanych Walentynek!

  OdpowiedzUsuń
 4. No to będzie romantycznie i gorąco :)) może ta prośba czekaj ,czekaj do Mikołaja czy pod choinkę bo nie pamiętam :)) się ziści ...Kurcze my nie mamy zainstalowanej wanny ,a prysznic to już nie to :) Miłego dnia

  OdpowiedzUsuń
 5. Pomysły świetne! To ja w takim razie czekam na relacje jak to u Was będzie w tym roku :) My zostaniemy w domu, ale na pewno będzie klimatycznie :)
  Udanego święta zakochanych! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. W niedziele romantycznie jedziemy po szafę dla Natalki:))) Ale myślę że wieczór jest nasz :) Kolacja , winko , kurcze i tej wanny nadal brakuję :)) Coś sobie w zamian wymyślimy :) Wam również życzę dużo miłości i pysznego spaghetti :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz.
Pozdrawiam Sybilla.

Copyright © 2016 Domek za lasem , Blogger